Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1. kolo | Neděle 10.09.2017, 15:00

SK Aritma Praha - SK Union Vršovice

Branky: Karger - Klikar, Novinský, Giodas

Žluté karty:  Mamedov

Rozhodčí: Fandák - Erdinger (L), Radoměřský (L)

SK Aritma Praha: Šafařík - Tuček, Straka, Bednář ( 46. Kim ), Karger, Olšiak (59. Pelc ), Havlíček, Mamedov, Houška, Kalabis, Zahrádka

SK Union Vršovice: Steidl - Kučera, Pejchar ( 46. Vlček ), Krupka ( 46. Štrobl ), Klikar, Pazdera ( 46. Radoměřský ), Novinský ( 86. Mošanský ), Jenderka, Kočka, Smyley ( 73. Forejt ), Giodas

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019