Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
St.dorost B: D-1/A
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 10.9. SK Aritma Praha SK Union Vršovice 1:3 (1:1)
2. so 16.9. TJ PRAGA SK Aritma Praha 4:2 (0:2)
3. ne 24.9. SK Aritma Praha Fotbalový klub Zlíchov 1914 4:5 (3:1)
5. ne 8.10. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Junior Praha 3:5 (2:2)
6. so 14.10. SK Hostivař SK Aritma Praha 2:3 (0:1)
7. ne 22.10. SK Aritma Praha Sokol Kolovraty 5:1 (4:0)
9. ne 5.11. SK Aritma Praha AKF Slavoj Podolí Praha 3:3 (0:2)
8. st 8.11. A.F.K. Olympia Šeberov SK Aritma Praha 4:1 (1:1)
10. ne 12.11. sportovní klub Dolní Chabry SK Aritma Praha 6:2 (4:1)
11. pá 17.11. SK Aritma Praha TJ Sokol Lipence 10:0 (5:0)
12. ne 8.4. SK Union Vršovice SK Aritma Praha 3:2 (0:1)
13. ne 15.4. SK Aritma Praha TJ PRAGA 2:5 (0:2)
14. ne 22.4. Fotbalový klub Zlíchov 1914 SK Aritma Praha 1:7 (0:4)
16. ne 6.5. Tělovýchovná jednota Junior Praha SK Aritma Praha 3:2 (2:2)
17. ne 13.5. SK Aritma Praha SK Hostivař 2:0 (0:0)
18. ne 20.5. Sokol Kolovraty SK Aritma Praha 9:4 (5:1)
19. ne 27.5. SK Aritma Praha A.F.K. Olympia Šeberov 14:45
20. ne 3.6. AKF Slavoj Podolí Praha SK Aritma Praha 17:00
21. ne 10.6. SK Aritma Praha sportovní klub Dolní Chabry 14:45
22. ne 17.6. TJ Sokol Lipence SK Aritma Praha 17:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 02.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
Muži A | Sobota 09.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Tatran Sedlčany
 
Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:00
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 03.06.2018, 17:00
TJ Sportovní kluby Satalice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 10.06.2018, 17:00
AFK Slavia Malešice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Sobota 16.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Slovan Bohnice
 
U19 | Neděle 03.06.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U19 | Neděle 10.06.2018, 14:45
SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice
 
U17 | Neděle 03.06.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U17 | Neděle 10.06.2018, 17:00
SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice
 
U15 | Sobota 02.06.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FK Admira Praha
 
U13 | Sobota 02.06.2018, 16:30
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS