Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U8: Přípravka mladší C
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 10.9. FC Zličín SK Aritma Praha 12:15
2. út 12.9. SK Aritma Praha Fotb. a Sport. Akademie Praha 5 1:29 (0:15)
3. čt 21.9. SK Slavia Praha - fotbal dívky SK Aritma Praha 13:5 (6:3)
4. pá 29.9. TJ Slavoj Suchdol SK Aritma Praha 5:18 (3:8)
5. čt 5.10. SK Aritma Praha SK Uhelné sklady Praha 4:13 (2:7)
6. so 14.10. TJ Sokol Bílá Hora SK Aritma Praha 6:6 (4:3)
7. čt 19.10. SK Aritma Praha Sportovní klub Modřany 14:3 (7:2)
8. st 25.10. SC Radotín SK Aritma Praha 6:14 (4:7)
9. so 4.11. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Ruzyně 4:13 (1:6)
10. čt 5.4. SK Aritma Praha FC Zličín 17:00
11. so 14.4. Fotb. a Sport. Akademie Praha 5 SK Aritma Praha 11:00
12. čt 19.4. SK Aritma Praha SK Slavia Praha - fotbal dívky 17:00
13. čt 26.4. SK Aritma Praha TJ Slavoj Suchdol 17:00
14. ne 6.5. SK Uhelné sklady Praha SK Aritma Praha 17:00
15. čt 10.5. SK Aritma Praha TJ Sokol Bílá Hora 17:00
16. so 19.5. Sportovní klub Modřany SK Aritma Praha 09:00
17. út 22.5. SK Aritma Praha SC Radotín 17:00
18. ne 3.6. Tělovýchovná jednota Ruzyně SK Aritma Praha 15:30
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Přehledný přehled posledních odehraných kol a pozvánka na kolo nadcházející

Muži A | Neděle 12.11.2017, 14:00
TJ Tatran Sedlčany - SK Aritma Praha
2:1 pk (1:1)
 
Muži A | Pátek 17.11.2017, 10:15
SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898
2:1 (1:0)
 
Muži A | Sobota 10.03.2018, 10:15
SK Aritma Praha - SK Rakovník
 
Muži A | Neděle 18.03.2018, 15:00
SK Jankov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Pátek 17.11.2017, 10:30
TJ Slovan Bohnice - SK Aritma Praha
0:0 (0:0)
 
Muži B | Neděle 25.03.2018, 15:00
FC Zličín - SK Aritma Praha
 
U19 | Neděle 26.11.2017, 10:00
FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha
1:0 pk (0:0)
 
U19 | Neděle 11.03.2018, 12:15
SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha
 
U17 | Neděle 26.11.2017, 12:15
FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha
5:2 (2:0)
 
U17 | Neděle 11.03.2018, 14:30
SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha
 
U15 | Sobota 28.10.2017, 12:45
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
3:2 (1:2)
 
U15 | Neděle 25.03.2018, 16:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U13 | Středa 15.11.2017, 17:30
SK Aritma Praha - FC Tempo Praha
2:9 (1:5)
 
U13 | Neděle 25.03.2018, 10:00
FC Písek fotbal - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS