Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U8: Přípravka mladší C
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 10.9. FC Zličín SK Aritma Praha 12:15
2. út 12.9. SK Aritma Praha Fotb. a Sport. Akademie Praha 5 1:29 (0:15)
3. čt 21.9. SK Slavia Praha - fotbal dívky SK Aritma Praha 13:5 (6:3)
4. pá 29.9. TJ Slavoj Suchdol SK Aritma Praha 5:18 (3:8)
5. čt 5.10. SK Aritma Praha SK Uhelné sklady Praha 4:13 (2:7)
6. so 14.10. TJ Sokol Bílá Hora SK Aritma Praha 6:6 (4:3)
7. čt 19.10. SK Aritma Praha Sportovní klub Modřany 14:3 (7:2)
8. st 25.10. SC Radotín SK Aritma Praha 6:14 (4:7)
9. so 4.11. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Ruzyně 4:13 (1:6)
10. čt 5.4. SK Aritma Praha FC Zličín 5:17 (2:3)
11. so 14.4. Fotb. a Sport. Akademie Praha 5 SK Aritma Praha 5:23 (3:15)
12. čt 19.4. SK Aritma Praha SK Slavia Praha - fotbal dívky 12:26 (5:13)
13. čt 26.4. SK Aritma Praha TJ Slavoj Suchdol 10:9 (8:4)
14. ne 6.5. SK Uhelné sklady Praha SK Aritma Praha 14:7 (5:4)
15. čt 10.5. SK Aritma Praha TJ Sokol Bílá Hora 7:6 (5:1)
16. so 19.5. Sportovní klub Modřany SK Aritma Praha 5:10 (3:7)
17. út 22.5. SK Aritma Praha SC Radotín 10:15 (6:3)
18. ne 3.6. Tělovýchovná jednota Ruzyně SK Aritma Praha 15:30
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 02.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
Muži A | Sobota 09.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Tatran Sedlčany
 
Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:00
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 03.06.2018, 17:00
TJ Sportovní kluby Satalice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 10.06.2018, 17:00
AFK Slavia Malešice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Sobota 16.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Slovan Bohnice
 
U19 | Neděle 03.06.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U19 | Neděle 10.06.2018, 14:45
SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice
 
U17 | Neděle 03.06.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U17 | Neděle 10.06.2018, 17:00
SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice
 
U15 | Sobota 02.06.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FK Admira Praha
 
U13 | Sobota 02.06.2018, 16:30
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS