Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U8: Přípravka mladší B
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 9.9. Fotbalová akademie Praha SK Aritma Praha 14:19
2. čt 14.9. SK Aritma Praha FK Motorlet Praha 25:22 (12:13)
3. ne 24.9. ABC Braník fotbal SK Aritma Praha 36:15 (14:12)
4. čt 28.9. AKF Slavoj Podolí Praha SK Aritma Praha 17:39 (10:12)
5. pá 6.10. SK Aritma Praha FC Háje Jižní Město 23:23 (12:10)
6. ne 15.10. FK Dukla Jižní Město SK Aritma Praha 16:7 (9:2)
7. pá 20.10. SK Aritma Praha SC Xaverov Horní Počernice 14:34 (5:15)
8. čt 26.10. FK Admira Praha SK Aritma Praha 21:24 (9:15)
9. pá 3.11. SK Aritma Praha FK Meteor Praha VIII 23:15 (10:9)
10. pá 6.4. SK Aritma Praha Fotbalová akademie Praha 30:11 (15:5)
11. ne 15.4. FK Motorlet Praha SK Aritma Praha 22:15 (11:7)
12. út 17.4. SK Aritma Praha ABC Braník fotbal 17:29 (8:11)
13. pá 27.4. SK Aritma Praha AKF Slavoj Podolí Praha 17:00
14. ne 6.5. FC Háje Jižní Město SK Aritma Praha 17:00
15. pá 11.5. SK Aritma Praha FK Dukla Jižní Město 17:00
16. ne 20.5. SC Xaverov Horní Počernice SK Aritma Praha 17:00
17. pá 25.5. SK Aritma Praha FK Admira Praha 17:00
18. ne 3.6. FK Meteor Praha VIII SK Aritma Praha 17:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 28.04.2018, 17:00
TJ Spartak Soběslav - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 05.05.2018, 10:15
SK Aritma Praha - FK Slavoj Český Krumlov
 
Muži B | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 29.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Přední Kopanina
 
U19 | Neděle 22.04.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U19 | Neděle 29.04.2018, 10:00
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U17 | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U17 | Neděle 29.04.2018, 12:15
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U15 | Neděle 29.04.2018, 15:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 05.05.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U13 | Sobota 28.04.2018, 10:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 05.05.2018, 16:30
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS