Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U10: Přípravka starší C
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 10.9. FK Loko Vltavín SK Aritma Praha 8:4
2. út 12.9. SK Aritma Praha VOLNO 17:30 (odhlášeno)
3. út 26.9. Sportovní klub Čechoslovan Chuchle SK Aritma Praha 11:11 (5:6)
4. čt 28.9. SK Aritma Praha FC Tempo Praha 10:2 (5:0)
8. čt 28.9. ČAFC Praha SK Aritma Praha 30:6 (17:4)
5. pá 6.10. SK Třeboradice SK Aritma Praha 13:2 (6:0)
6. ne 15.10. Football Talent Academy SK Aritma Praha 30:4 (13:1)
7. čt 19.10. SK Aritma Praha TJ Březiněves 8:10 (4:2)
9. so 4.11. SK Aritma Praha SK Čechie Smíchov 4:11 (2:4)
10. so 11.11. SC Radotín SK Aritma Praha 5:10 (3:5)
11. čt 16.11. SK Aritma Praha SK Uhelné sklady Praha 12:8 (8:2)
12. čt 5.4. SK Aritma Praha FK Loko Vltavín 4:10 (1:5)
13. pá 13.4. VOLNO SK Aritma Praha
14. čt 19.4. SK Aritma Praha Sportovní klub Čechoslovan Chuchle 9:4 (3:3)
15. ne 29.4. FC Tempo Praha SK Aritma Praha 21:4 (7:2)
16. čt 3.5. SK Aritma Praha SK Třeboradice 7:11 (6:6)
17. čt 10.5. SK Aritma Praha Football Talent Academy 6:0
18. ne 20.5. TJ Březiněves SK Aritma Praha 19:5 (9:4)
19. út 22.5. SK Aritma Praha ČAFC Praha 7:14 (2:7)
20. ne 3.6. SK Čechie Smíchov SK Aritma Praha 17:00
21. pá 8.6. SK Aritma Praha SC Radotín 17:00
22. ne 17.6. SK Uhelné sklady Praha SK Aritma Praha 17:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 02.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
Muži A | Sobota 09.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Tatran Sedlčany
 
Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:00
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 03.06.2018, 17:00
TJ Sportovní kluby Satalice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 10.06.2018, 17:00
AFK Slavia Malešice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Sobota 16.06.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Slovan Bohnice
 
U19 | Neděle 03.06.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U19 | Neděle 10.06.2018, 14:45
SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice
 
U17 | Neděle 03.06.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U17 | Neděle 10.06.2018, 17:00
SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice
 
U15 | Sobota 02.06.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FK Admira Praha
 
U13 | Sobota 02.06.2018, 16:30
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS