Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U12: Žáci mladší C
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 10.9. SK Ďáblice SK Aritma Praha 9:1
2. ne 17.9. SK Aritma Praha FA Alexe Zbura 4:9 (3:4)
3. so 23.9. Sportovní klub Zbraslav SK Aritma Praha 4:1 (3:0)
4. st 27.9. SK Aritma Praha FK Meteor Praha VIII 2:6 (1:2)
5. ne 8.10. SK Střešovice 1911 SK Aritma Praha 6:2 (1:1)
6. ne 15.10. SK Aritma Praha SC Radotín 9:1 (4:1)
7. so 21.10. TJ Sokol Stodůlky SK Aritma Praha 13:0 (8:0)
9. so 4.11. SK Aritma Praha Spartak Kbely 2:1 (1:1)
8. út 7.11. TJ Sokol Řepy SK Aritma Praha 7:0 (2:0)
10. so 11.11. Fotbalová akademie Praha SK Aritma Praha 7:0 (6:0)
11. ne 19.11. SK Aritma Praha FC Přední Kopanina 3:5 (2:2)
12. ne 8.4. SK Aritma Praha SK Ďáblice 12:15
13. so 14.4. FA Alexe Zbura SK Aritma Praha 11:00
14. ne 22.4. SK Aritma Praha Sportovní klub Zbraslav 12:45
15. ne 29.4. FK Meteor Praha VIII SK Aritma Praha 17:00
16. ne 6.5. SK Aritma Praha SK Střešovice 1911 12:45
17. so 12.5. SC Radotín SK Aritma Praha 11:45
18. ne 20.5. SK Aritma Praha TJ Sokol Stodůlky 12:45
20. ne 27.5. SK Aritma Praha TJ Sokol Řepy 10:00
19. ne 3.6. Spartak Kbely SK Aritma Praha 17:00
21. so 9.6. SK Aritma Praha Fotbalová akademie Praha 13:00
22. ne 17.6. FC Přední Kopanina SK Aritma Praha 17:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Přehledný přehled posledních odehraných kol a pozvánka na kolo nadcházející

Muži A | Neděle 12.11.2017, 14:00
TJ Tatran Sedlčany - SK Aritma Praha
2:1 pk (1:1)
 
Muži A | Pátek 17.11.2017, 10:15
SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898
2:1 (1:0)
 
Muži A | Sobota 10.03.2018, 10:15
SK Aritma Praha - SK Rakovník
 
Muži A | Neděle 18.03.2018, 15:00
SK Jankov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Pátek 17.11.2017, 10:30
TJ Slovan Bohnice - SK Aritma Praha
0:0 (0:0)
 
Muži B | Neděle 25.03.2018, 15:00
FC Zličín - SK Aritma Praha
 
U19 | Neděle 26.11.2017, 10:00
FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha
1:0 pk (0:0)
 
U19 | Neděle 11.03.2018, 12:15
SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha
 
U17 | Neděle 26.11.2017, 12:15
FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha
5:2 (2:0)
 
U17 | Neděle 11.03.2018, 14:30
SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha
 
U15 | Sobota 28.10.2017, 12:45
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
3:2 (1:2)
 
U15 | Neděle 25.03.2018, 16:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U13 | Středa 15.11.2017, 17:30
SK Aritma Praha - FC Tempo Praha
2:9 (1:5)
 
U13 | Neděle 25.03.2018, 10:00
FC Písek fotbal - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS