Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U13: ČLŽ U 13 A
 
kolo datum domácí hosté    
4. so 2.9. SK Aritma Praha FK Tatran Prachatice 7:3 (3:1)
5. ne 10.9. SK Dynamo České Budějovice SK Aritma Praha 3:4 (2:3)
6. so 16.9. SK Aritma Praha SK Petřín Plzeň 4:5 (2:2)
7. ne 24.9. SKP České Budějovice SK Aritma Praha 1:4 (1:0)
9. so 7.10. FC MAS Táborsko SK Aritma Praha 13:2 (8:0)
10. so 14.10. SK Aritma Praha FC Viktoria Plzeň 2:17 (1:8)
11. so 21.10. Bohemians Praha 1905 SK Aritma Praha 8:2 (2:2)
2. so 28.10. 1.FC Příbram SK Aritma Praha 8:2 (4:2)
3. so 4.11. SK Aritma Praha AC Sparta Praha fotbal 0:11 (0:4)
1. so 11.11. SK Aritma Praha FC Písek fotbal 3:8 (2:5)
8. st 15.11. SK Aritma Praha FC Tempo Praha 2:9 (1:5)
12. ne 25.3. FC Písek fotbal SK Aritma Praha 11:1 (6:0)
13. čt 29.3. SK Aritma Praha 1.FC Příbram 0:16 (0:3)
14. ne 8.4. AC Sparta Praha fotbal SK Aritma Praha 21:0 (13:0)
15. ne 15.4. FK Tatran Prachatice SK Aritma Praha 2:7 (0:1)
16. so 21.4. SK Aritma Praha SK Dynamo České Budějovice 16:30
17. so 28.4. SK Petřín Plzeň SK Aritma Praha 10:15
18. so 5.5. SK Aritma Praha SKP České Budějovice 16:30
19. so 12.5. FC Tempo Praha SK Aritma Praha 12:15
20. so 19.5. SK Aritma Praha FC MAS Táborsko 16:30
21. ne 27.5. FC Viktoria Plzeň SK Aritma Praha 10:15
22. so 2.6. SK Aritma Praha Bohemians Praha 1905 16:30
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 28.04.2018, 17:00
TJ Spartak Soběslav - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 05.05.2018, 10:15
SK Aritma Praha - FK Slavoj Český Krumlov
 
Muži B | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 29.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Přední Kopanina
 
U19 | Neděle 22.04.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U19 | Neděle 29.04.2018, 10:00
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U17 | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U17 | Neděle 29.04.2018, 12:15
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U15 | Neděle 29.04.2018, 15:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 05.05.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U13 | Sobota 28.04.2018, 10:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 05.05.2018, 16:30
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS