Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
U14: ČDŽ U 14 A
 
kolo datum domácí hosté    
2. ne 20.8. FC Tempo Praha SK Aritma Praha 13:0 (4:0)
3. ne 27.8. SK Aritma Praha FK Motorlet Praha 0:15 (0:6)
4. so 2.9. SK Aritma Praha FC Písek fotbal 1:9 (0:4)
5. so 9.9. FK Dukla Praha SK Aritma Praha 14:2 (6:0)
6. so 16.9. SK Aritma Praha SK Petřín Plzeň 1:3 (0:2)
7. so 23.9. FC Slavoj Vyšehrad SK Aritma Praha 6:1 (2:0)
9. čt 28.9. SK Aritma Praha FK Tatran Prachatice 1:4 (0:2)
8. ne 8.10. FC MAS Táborsko SK Aritma Praha 12:0 (3:0)
10. so 14.10. SK Aritma Praha ABC Braník fotbal 2:3 pk (2:0)
11. so 21.10. FK Admira Praha SK Aritma Praha 6:0 (4:0)
1. so 28.10. SK Aritma Praha SKP České Budějovice 0:3 (0:0)
12. ne 25.3. SKP České Budějovice SK Aritma Praha 7:2 (6:0)
13. čt 29.3. SK Aritma Praha FC Tempo Praha 2:0 (0:0)
14. ne 8.4. FK Motorlet Praha SK Aritma Praha 8:1 (4:0)
15. so 14.4. FC Písek fotbal SK Aritma Praha 13:0 (7:0)
16. so 21.4. SK Aritma Praha FK Dukla Praha 14:30
17. ne 29.4. SK Petřín Plzeň SK Aritma Praha 17:00
18. so 5.5. SK Aritma Praha FC Slavoj Vyšehrad 14:30
19. so 12.5. FK Tatran Prachatice SK Aritma Praha 12:00
20. so 19.5. SK Aritma Praha FC MAS Táborsko 14:30
21. ne 27.5. ABC Braník fotbal SK Aritma Praha 10:45
22. so 2.6. SK Aritma Praha FK Admira Praha 14:30
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 28.04.2018, 17:00
TJ Spartak Soběslav - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 05.05.2018, 10:15
SK Aritma Praha - FK Slavoj Český Krumlov
 
Muži B | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 29.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Přední Kopanina
 
U19 | Neděle 22.04.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U19 | Neděle 29.04.2018, 10:00
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U17 | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U17 | Neděle 29.04.2018, 12:15
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U15 | Neděle 29.04.2018, 15:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 05.05.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U13 | Sobota 28.04.2018, 10:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 05.05.2018, 16:30
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS