Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                                                       LETNÍ KEMP PRO DĚTI  info              NÁBORY  info

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

Utkání

 
Muži A: Fortuna Divize A zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 13.8. SK Rakovník SK Aritma Praha 3:1 (3:0)
2. so 19.8. SK Aritma Praha SK Jankov 3:1 (2:0)
3. ne 27.8. 1.FC Karlovy Vary SK Aritma Praha 1:0 (0:0)
4. so 2.9. SK Aritma Praha FC Viktoria Mariánské Lázně 2:3 (0:1)
5. so 9.9. FK Hořovicko SK Aritma Praha 1:3 (0:2)
6. so 16.9. SK Aritma Praha MFK Dobříš 2:1 (1:1)
7. so 23.9. FK Olympia Březová SK Aritma Praha 2:1 (0:0)
8. čt 28.9. SK Aritma Praha TJ Spartak Soběslav 6:0 (1:0)
9. so 7.10. FK Slavoj Český Krumlov SK Aritma Praha 2:1 pk (0:1)
10. so 14.10. SK Aritma Praha TJ Malše Roudné 1:2 pk (0:1)
11. so 21.10. SK SENCO Doubravka SK Aritma Praha 2:3 pk (1:0)
12. so 28.10. SK Aritma Praha SK Petřín Plzeň 3:1 (2:0)
13. so 4.11. Tělovýchovná jednota Přeštice SK Aritma Praha 0:1 pk (0:0)
14. ne 12.11. TJ Tatran Sedlčany SK Aritma Praha 2:1 pk (1:1)
15. pá 17.11. SK Aritma Praha SK Klatovy 1898 2:1 (1:0)
16. so 10.3. SK Aritma Praha SK Rakovník 2:1 pk (0:1)
18. so 24.3. SK Aritma Praha 1.FC Karlovy Vary 2:3 pk ((1:2))
19. so 31.3. FC Viktoria Mariánské Lázně SK Aritma Praha 0:1 (0:1)
20. so 7.4. SK Aritma Praha FK Hořovicko 3:1 (1:1)
17. st 11.4. SK Jankov SK Aritma Praha 1:5 (0:3)
21. so 14.4. MFK Dobříš SK Aritma Praha 0:3 (0:1)
22. so 21.4. SK Aritma Praha FK Olympia Březová 10:15
23. so 28.4. TJ Spartak Soběslav SK Aritma Praha 17:00
24. so 5.5. SK Aritma Praha FK Slavoj Český Krumlov 10:15
25. so 12.5. TJ Malše Roudné SK Aritma Praha 17:00
26. so 19.5. SK Aritma Praha SK SENCO Doubravka 10:15
27. so 26.5. SK Petřín Plzeň SK Aritma Praha 10:15
28. so 2.6. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Přeštice 10:15
29. so 9.6. SK Aritma Praha TJ Tatran Sedlčany 10:15
30. so 16.6. SK Klatovy 1898 SK Aritma Praha 17:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.B tř. sk. A
 
 
U19:
 
ČLD U 19 A
 
 
U17:
 
ČLD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Pozvánka na nadcházející kola 

Muži A | Sobota 28.04.2018, 17:00
TJ Spartak Soběslav - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 05.05.2018, 10:15
SK Aritma Praha - FK Slavoj Český Krumlov
 
Muži B | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 29.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Přední Kopanina
 
U19 | Neděle 22.04.2018, 14:45
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U19 | Neděle 29.04.2018, 10:00
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U17 | Neděle 22.04.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň
 
U17 | Neděle 29.04.2018, 12:15
FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha
 
U15 | Neděle 29.04.2018, 15:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 05.05.2018, 12:45
SK Aritma Praha - FC Slavoj Vyšehrad
 
U13 | Sobota 28.04.2018, 10:15
SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 05.05.2018, 16:30
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS