Letní kemp

16.07.2019 | Jan Brych
U11, U10, U9, U8

Ve druhém dni se hráči dopoledne naučili přešlapovačku, odpoledne je čekal fotbal 3 na 3 a zápasy turnaje

Druhý den měl o něco svižnější tempo než samotný úvod tohoto kempu. Hned od rána hráči ve variantě Fotbal+ pilovali nácvik přešlapovačky, kterou se pak pokusili uplatnit nejdříve na tréninkové tyče a pak mezi sebou ve hře 2 na 2 na čtyři branky. Ještě před obědem si hráči vyzkoušeli atletický a silový trénink. Po obědě byla k vidění taneční vložka, kterou si někteří hráči sami vyžádali. Toto zpestření přineslo do zbytku dne legraci a uvolnění viz. video. V odpolední části se v kempu Fotbal+ odehrávaly důležité mače. Hned první utkání se hrálo v počtu 3 na 3 na poměrně úzkých hřištích postavených vedle sebe, které zaručovali používání kliček, a k vidění bylo spoustu hezkých gólů. Poté následovala utkání, které se počítají do celkového bodování celo-týdenního turnaje. První místo zatím drží tým Liverpoolu, s drobným odstupem jsou za ním Real Madrid a Juventus. Do konce turnaje, ale zbývají ještě tři kola.

Děti na sportovně fotbalovém kempu se dnes dopoledne věnovaly opět technice s míčem či koordinaci běhu s prvky gymnastiky. V odpoledním programu je pak rovněž čekaly zápasy celo-týdenního turnaje.