Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc
přetrvala a úspěchy příštího roku
ať předstihnou roky minulé.

Díky trenérům

04.12.2017 | Petra Bařinová

Děkujeme trenérům, že nám zasílají informace o svých týmech, zasílají nějaký ten článek a díky nim pak jsou tyto stránky o dost bohatší.

Stejně jako vrací klíče od šaten, kontrolují dveře v zimním období, aby neunikalo drahocenné teplo z šaten, dbají o to, aby se všichni chovali jak mají, aby používali koše a v neposlední řadě nedovolovali vstup do šaten rodičům. Jsem rád, že slepě nevidí jen jediný tým a to svůj ročník, ale pomáhají a vychovávají i hráče ostatních ročníků pokud vidí, že se chovají nepatřičně. Jsem rád, že chodí na tréninky příkladně jako první a odcházejí poslední a díky tomu mají kontrolu nad svými svěřenci.

správce

Zimní liga mladšího dorostu

Již o tomto víkendu odstartovala zimní liga mladšího dorostu pořádaná Motorletem. Naše U17 si poradila s Admirou U16 6:1,...

Remíza U19

Po srdnatém výkonu si odváží U19 bod z Motorletu, kdy poprvé v sezóně prohrála v penaltovém rozstřelu.

Prohra U17

U17 prohrála své poslední utkání podzimu na hřišti Motorletu.

Remíza U19 a prohra U17 v závěru podzimu

Najde Aritma konečně šutéra