A-tým jede do Březové

19.09.2017 | Petra Bařinová

Po dvou výhrách se jede představit naše Áčko do Březové. Divizní tabulka je hodně vyrovnaná a v každém zápase bude o co bojovat.

Karlovy Vary mají v čele náskok 4 bodů. Pak je to dost namačkané. Šest bodů dělí druhou Soběslav a poslední Přeštice. Po dvou klidných sezónách, kdy se našemu týmu velmi dobře podařila podzimní část sezony bude po odchodu zkušených hráčů asi tato hodně náročná. Nicméně věříme, že se náš mladý tým naváže na předchozí výsledky a nějaký bod z Březové doveze. Momentálně jsme ve středu tabulky , ale o klidném středu tabulky se rozhodně mluvit nedá.

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16