Krajánci II

27.08.2017 | Petra Bařinová

Opět se podíváme jak se daří našim bývalým hráčům

V ČFL působí Martin Macek, Ladislav Květoň a Tomáš Modr. Všichni zatím sbírají minutu po minutě zkušenosti. L.Květoň v Zápech ve třech kolech odehrál 20 min + 0 + 55 min. M.Macek taktéž v Zápech 1 min. + 35 min + 0. T.Modr v Brozanech pod taktovkou Jirky Němce první zápas nehrál a pak se dostal do hry na 20 a 7 minut.

Kanonýr z Velvar Miroslav Muller zatím nedostal příležitost a ještě do Divize B nezasáhl.

Zranění hráči Ondřej Ksandr i Ivan Pánek stále rekonvalescentují a tak se bez nic Zbuzany v Divizi C musejí ještě nějaký čas obejít.

Do nižších soutěží odešli Martin Ambrus a Igor Bodár, kteří v okresním přeboru Prahy - západ pomohli k remíze 1:1 Jinočanům v Dobrovízi.

Karel Diviš nevychytal čisté konto ani v okresním přeboru za Tuchoměřice :-), přesto Tuchoměřický tým bral 3 body za výhru 2:1.

Fotbalu zdar a zase se sejdeme na Aritmě