V poháru končíme již v předkole

24.07.2017 | Petra Bařinová

MOL Cup 2017/2018 předkolo

SK Aritma Praha – FK Čáslav        0:2 (0:2)

neděle 16.července 2017
17:00h stadion Kněževes

Statistiky :

Branky : 17.Jícha, 32.Dastych

ŽK : Hrabák, Vávra, Podobský - Růžička

ČK : 0

Diváků :  80

Rozhodčí : Drábek Drahoslav – Dujsík Jiří, Čechlovský Ondřej

SK Aritma: Stareček – Baran, Troníček, Hrabák, Vávra(68.Volek), Turbák(53.Petrák), Pivrnec, Podobský, Plechatý, Beneš, Gajecký. Trenér: Tomáš Kubr

Aritma nastoupila proti diviznímu soupeři na neutrálním hřišti v Kněževsi a prohrála 0:2, když manko nabrala už v prvním poločase. „Pohár hrajeme vždycky pro to, že si během léta zahrajeme ostrý těžký zápas a v tomhle se to splnilo,“ prohlásil trenér týmu z Vokovic Tomáš Kubr.

Čáslav se netají touhou hrát v popředí divize a v duelu s Aritmou to podle Kubra potvrzovala, naopak v sestavě Pražanů byli tři noví hráči, další čekali na šanci. Naopak některé opory chyběly, ať už kvůli ukončení působení ve Vokovicích, nebo jsou ještě na dovolené. „Čáslav byla lepší a dostala se do vedení. Po obrovské chybě jsme pak dostali i druhý gól,“ komentoval první půli Kubr.

Po přestávce už bylo dění na trávníku vyrovnanější, jenže v zakončení se Pražané ne a ne prosadit. I proto se radoval z postupu tým Čáslavi. „Ve druhé půli už to u nás fungovalo celkově lépe, měli jsme i šance,“ konstatoval Kubr.

Jeho svěřenci se na novou sezonu připravují od úterý a dostávají hodně do těla. „Trénovali jsme teď každý den, i v sobotu. Nedá se nic dělat. Z poháru jsme vypadli, tak musíme hrát přípravné zápasy a dobře se připravit na nový ročník divize,“ dodal Kubr.

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16