Stará garda Aritma Praha – Pardálové Přední Kopanina 3:3 ( 1:0 )

13.11.2016 | Petra Bařinová

Přes mrazivé počasí hřejivé derby Prahy 6 přinesl zajímavý zápas s množstvím neproměněných šancí na straně domácích. Přestože mnozí z nás se již na hřišti ploužíme či šlapeme vodu, kopací technika a výběr místa tam stále je. Obě první mužstva dnešních soupeřů hrající divizi staré gardě můžou jen závidět jejich radost ze hry, nadšení a za každých okolností vůli po vítězství, přestože máme stovku lehce pod minutu :-) Fotbal je krásný a partu u pivečka po zápase vám nenahradí Facebook ani žádná jiná sociální síť vy „fotbalisté“ dnešní generace.

Branky: Horák, Prošek, Vidman – Bíro 2x, Dvořák

Sestava Aritma:

Kopal, Novák, Bažant, Kunc, Bečvář, Kučera, Zábranský, Zálužanský, Prošek, Horák, Vidman

manager : Svoboda Zdeněk